Ons team

Ons team bestaat uit gemotiveerde en gespecialiseerde professionals met een passie voor landbouw en industrie. Door de ruime praktijk ervaring en kennis bezitten zij de expertise om u optimaal te ondersteunen en oplossingsgericht met u mee te denken.

Dannie Peeters

CEO

info@peetersgroup.com
+31 (0)76 - 504 66 66

Monique Peeters

CEO

info@peetersgroup.com
+31 (0)76 - 504 66 66

Anke Zagers

Directie Assistente

a.zagers@peetersgroup.com
+31 (0)76 - 504 66 66

Marie-José Noordhuizen

HR manager

m.noordhuizen@peetersgroup.com
+31 (0)76 - 504 66 66

Dennis van Dijk

Sales & Export Manager

d.vandijk@peetersgroup.com
+31 (0)76 - 504 66 66

Bryan Mol

Sales & Export Manager

b.mol@peetersgroup.com
+31 (0)76 - 504 66 66

Arno Brosens

Sales & Export Manager

a.brosens@peetersgroup.com
+31 (0)76 - 504 66 66

Jeroen van Eyck

Sales Accountmanager

j.vaneyck@peetersgroup.com
+31 (0)76 - 504 66 66

Jurgen van Hooydonk

Hoofd Inkoop

j.vanhooydonk@peetersgroup.com
+31 (0)76 - 504 66 66

Ivo Lauwerijssen

Inkoop & Verkoop Onderdelen Tulip

i.lauwerijssen@peetersgroup.com
+31 (0)76 - 504 66 66

Jeroen Dictus

Aftersales

j.dictus@peetersgroup.com
+31 (0)76 - 504 66 66

Jeroen Bosmans

Product Manager Pitbull

j.bosmans@peetersgroup.com
+31 (0)76 - 504 66 66

Richard Stuffertz

Inkoop Pitbull

r.stuffertz@peetersgroup.com
+31 (0)76 - 504 66 66

Michael Suijkerbuijk

Financial Controller

m.suijkerbuijk@peetersgroup.com
+31 (0)76 - 504 66 66

Annelies Lauwerijssen

Junior Controller

a.lauwerijssen@peetersgroup.com
+31 (0)76 - 504 66 66

Nicolette van Hoek

Transport

nicolette.van.hoek@peetersgroup.com
+31 (0)76 - 504 66 66

Colinda Gijzen

Receptie

c.gijzen@peetersgroup.com
+31 (0)76 - 504 66 66

Deny Putman

Marketing Manager

d.putman@peetersgroup.com
+31 (0)76 - 504 66 66

Zoë Gubbels

Grafische Vormgeving & Marketing

z.gubbels@peetersgroup.com
+31 (0)76 - 504 66 66

Gerben Peeters

ICT

g.peeters@peetersgroup.com
+31 (0)76 - 504 66 66

Samen innoveren, samen groeien?

Voel jij je een Dutch innovator en heb je ervaring of wil je ervaring opdoen op het agrarische gebied, bouwmachines of zwaar transport? Bekijk onze vacatures, solliciteer en wie weet krijg je in één klap 170 nieuwe collega’s in een hypermoderne en spannende werkomgeving!

 

Wil jij stage lopen of afstuderen bij Peeters Group?

Onze kennis delen met een nieuwe generatie, dat is innoveren! Lees het interview met onze stagiair Kasper eens. Hebben we je interesse gewekt en zoek jij nog een toffe, afwisselende stageplek die aansluit op jouw opleiding? Neem contact met ons op: