Ontmoet onze Dutch innovators

Ons team bestaat uit gemotiveerde en gespecialiseerde professionals met een passie voor landbouw en industrie.

Ons team

Ons team bestaat uit gemotiveerde en gespecialiseerde professionals met een passie voor landbouw en industrie. Door de ruime praktijk ervaring en kennis bezitten zij de expertise om u optimaal te ondersteunen en oplossingsgericht met u mee te denken.

Dannie Peeters

Dannie Peeters

CEO

info@peetersgroup.com
+31 (0)76 - 504 66 66

Monique

Monique Peeters

CEO

info@peetersgroup.com
+31 (0)76 - 504 66 66

Sjors van Deursen

Sjors van Deursen

Commercieel Directeur

s.vandeursen@peetersgroup.com
+31 (0)76 - 504 66 66

Anke Zagers

Directie Assistente

a.zagers@peetersgroup.com
+31 (0)76 - 504 66 66

Arno Brosens

Arno Brosens

Sales & Export

a.brosens@peetersgroup.com
+31 (0)76 - 504 66 66

Dennis van Dijk

Sales & Export

d.vandijk@peetersgroup.com
+31 (0)76 - 504 66 66

Bryan Mol

Sales & Export

b.mol@peetersgroup.com
+31 (0)76 - 504 66 66

Jur Smeekens

Sales

j.smeekens@peetersgroup.com
+31 (0)76 - 504 66 66

Jeroen van Eyck

Sales

j.vaneyck@peetersgroup.com
+31 (0)76 - 504 66 66

Jeroen Bosmans

Jeroen Bosmans

Product Manager

j.bosmans@peetersgroup.com
+31 (0)76 - 504 66 66

Marie-José Noordhuizen

HR manager

m.noordhuizen@peetersgroup.com
+31 (0)76 - 504 66 66

Tamara

Tamara van Baal

Office manager

t.vanbaal@peetersgroup.com
+31 (0)76 - 504 66 66

Marc

Marc van Wezel

Financial Controller

m.vanwezel@peetersgroup.com
+31 (0)76 - 504 66 66

Britt

Britt van den Berg

Transport

b.vandenberg@peetersgroup.com
+31 (0)76 - 504 66 66

Ivo

Ivo Lauwerijssen

Inkoop & Verkoop Onderdelen

i.lauwerijssen@peetersgroup.com
+31 (0)76 - 504 66 66

Jurgen van Hooydonk

Inkoop & Verkoop Onderdelen

j.vanhooydonk@peetersgroup.com
+31 (0)76 - 504 66 66

Annelies

Annelies Lauwerijssen

Administratie & Transport

a.lauwerijssen@peetersgroup.com
+31 (0)76 - 504 66 66

Jolien Torremans

Administratie

j.torremans@peetersgroup.com
+31 (0)76 - 504 66 66

Colinda Gijzen

Receptie

c.gijzen@peetersgroup.com
+31 (0)76 - 504 66 66

Deny

Deny Putman

Grafische vormgeving

d.putman@peetersgroup.com
+31 (0)76 - 504 66 66